Dáme voucher. Vy si užívejte.

Vouchery na podporu cestovního ruchu v České republice

Pomáháme nastartovat turismus v Česku

Chcete slevu na hotel, lázně nebo zážitky? Tak to jste tady správně! Ve spolupráci se Zachraňme turismus pomáháme nastartovat cestovní ruch v ČR. Stáhněte si zdarma svůj slevový voucher a pomáhejte s námi. Dáme vám voucher. Vy si užívejte. A pokud zrovna žádná akce neběží, podívejte se, kam byste se třeba rádi podívali a co byste tam chtěli dělat, nabídka je skutečně široká. Použijte náš rozcestník jako inspiraci!

Chcete se dozvědět o každé akci?

Slevové akce

Svět plný zážitků a volnočasových aktivit

Svět plný zážitků a volnočasových aktivit

Ponořte se do světa plného dobrodružství a zábavy. Vyberte si ze stovek outdoorových aktivit a atrakcí všeho druhu. Chcete skákat padákem nebo sjíždět divokou řeku? Není problém. Toužíte se s rodinkou proletět balónem? Jen si nastupte. A co takhle horolezectví nebo jízda na koni? U OutdoorTripu toho najdete opravdu hodně. Jednoduchá rezervace na pár kliknutí. Zážitky od prověřených agentur a průvodců nejen v České republice. Využijte jedinečnou slevu a užijte si svou dovolenou naplno.

Úniková hra Jungle jako v Jumanji

Úniková hra Jungle jako v Jumanji

Hrajete rádi stolní hry? Jednu pro vás máme. Jenže tahle je trochu jiná. Doslova vás vtáhne do děje a vy se rázem ocitnete uprostřed divočiny a plné bujné vegetace. V naší hře nikdy nevíte, co na vás ještě čeká. A pozor, jakmile jsou kostky vrženy, čas běží a vy už nemůžete utéct. Že chcete ven? Pak musíte hrát dál a rozluštit celé její tajemství a zdolat všechny její nástrahy.

Lanový park Lipno

Lanový park Lipno

Lanový park vystavěný v pohodlném a příjemném prostředí centrálního parkoviště je ideální odpočinkovou avšak lehce adrenalinovou aktivitou, která zpestří letní dovolenou jak rodin tak skupin na Lipně. Pohodlné a příjemné prostředí nad centrálním parkovištěm. Několik druhů lanových cest o délce 500 m je vhodných pro děti, dospělé, ale i skupiny. Zakončovací sjezd „ Fly kladkou“ nad hladinou rybníka je opravdovým zážitkem.

Výlet autobusem do Moravského krasu

Výlet autobusem do Moravského krasu

Místo stojí za návštěvu nejen kvůli pověsti, ale především proto, že se jedná o největší propast svého druhu ve Střední Evropě. Kromě toho na Vás čeká prohlídka Punkevních jeskyní a Kateřinská jeskyně, kde si poslechnete pověst o pasačce Kateřince a pak se vydáte na prohlídku. Podzemní přírodní chrám má vynikající akustiku a dodnes je příležitostně využíván k pěveckým a hudebním koncertům.

Outdoor paintball na pražském Smíchově

Outdoor paintball na pražském Smíchově

Pokud jste milovníky paintballu, nesmíte vynechat návštěvu našeho paintballového hřiště v Praze. Přijďte s přáteli nebo rodinou a užijte si soutěžní akční hru. Paintball simuluje boj. Budete se cítit jako skutečný bojovník. Máte možnost vybrat si hřiště Village ville, Scrapyard anebo Hamburger Hill. Hřiště má výbornou dostupnost veřejnou dopravou i autem a s parkováním přímo na místě.

TEPfactor Flexi FUN v Chotilsku

TEPfactor Flexi FUN v Chotilsku

Zahrajte si novou týmovou hru Flexi FUN z dílny TEPfactor, kde je pro vás v balíčku připraveno 25 úkolů v novém pojetí. Během 2 hodin zábavy můžete zažít jízdu na netradičních pavoučích elektro motokárách, prověřit svou šikovnost, trpělivost, logiku na přenosných úkolech a navíc si ještě zastřílet ze vzduchovky nebo luku.

Degustace osmi vzorků vín ve Vinařství Baláž

Degustace osmi vzorků vín ve Vinařství Baláž

Máme pro vás připravenou řízenou degustaci, během které vás seznámíme s víny různých odrůd, ročníků, přívlastků a stylů. Těšit se můžete na odborný výklad našeho sommeliéra, který vám sestaví degustační lístek podle vašich preferencí. Degustace trvá cca 2 hodiny. Studené občerstvení v podobě domácího sýrovo-uzeninového prkénka, zeleniny, paštiky, škvarkové pomazánky a pečiva pro vás připraví špičkový kuchař pan Vít Kadrnka a Sýrárna Klimeš.

Prohlídka Děčína na koloběžce s návštěvou minipivovaru

Prohlídka Děčína na koloběžce s návštěvou minipivovaru

Zažijte město Děčín jinak. Nabízíme pohodlnou jízdu na koloběžce se zajímavými historickými fakty o městě a jeho současném životě během 2 hodinové komentované prohlídky. Ta zahrnuje prohlídku historického centra města, barokního zámku, jeho zeleného parku a úchvatného výhledu z terasové zahrády na České středohoří. Vezmeme vás také na Labskou cyklostezku i do minipivovaru Nomád, kde můžete vyzkoušet 5 typů místních piv.

Půjčení elektrokola na Lipně: 1–6 dní

Půjčení elektrokola na Lipně: 1–6 dní

Chtěli byste být v cíli stejně rychle jako ostatní, ale vaše síly již na to nestačí? Elektrokolo značky Author je pro vás ideální volbou. Ať se rozhodnete pro krátkou vyjížďku do města či na delší výlet do přírody, naše elektrokola vás dovezou, kam si budete přát.

Třídenní plavba po Vltavě z Vyššího Brodu

Třídenní plavba po Vltavě z Vyššího Brodu

Poznejte krásy Jižních Čech a romantickou krajinu na řece Vltavě. Plavbu doporučujeme začít ve Vyšším Brodě a zakončit ve Zlaté Koruně nebo Boršovem nad Vltavou. Při rezervaci si můžete zvolit z naší flotily lodí a raftů.

Úniková hra Zodiac Patres

Úniková hra Zodiac Patres

Probouzíte se v neznámé starobylé místnosti, uprostřed které stojí masivní stůl a za ním několik postav ve středověkých hábitech. Prohlašují, že jsou trestním tribunálem jistého prastarého řádu, jenž má za úkol chránit tajemství z hluboké minulosti. Údajně jste se dopustili vážného zločinu, za který nad vámi vynášejí trest upálení. Strávíte čas v žaláři litováním sama sebe, nebo pomocí perfektní týmové spolupráce uniknete ze spárů této podivné sekty?

Letní kurz paddleboardingu na Lipně

Letní kurz paddleboardingu na Lipně

Objevte kouzlo Stand Up Paddleboardingu pod vedením zkušeného instruktora. Osvojte si základní postoj, techniku pádlování a manévry. Získejte a prohlubte svoji vnitřní rovnováhu. Skupinové kurzy probíhají zábavnou formou od pondělí do pátku.

Rodinná úniková hra v jeskyni Bertalánka

Rodinná úniková hra v jeskyni Bertalánka

Hledáte originální tip, kam vyrazit s dětmi o prázdninách? Máme pro vás řešení v podobě zážitkové únikové hry v jeskyni. U vstupu do jeskyně Bertalánka obdržíte jeskyňářské kombinézy, helmy s čelovkou a dobrodružství může začít. Dostanete se na místa, kam se běžný turista nikdy nepodívá. Důmyslný jeskynní systém vás zavede hluboko do podzemí Moravského krasu. Při zpáteční cestě záhadě přestanou svítit čelovky. Uniknete z labyrintu a najdete cestu zpět na zemský povrch?

Zapůjčení elektrokol ve Valticích

Zapůjčení elektrokol ve Valticích

Lednicko-valtický areál, okolí Pálavy a Dolní Rakousko jsou místa, pro které je vyjížďka na elektrokole jako stvořená. Nenáročný terén, zajímavé památky, krásná příroda i vinné sklípky na trase. Co víc si přát? Půjčit si u nás můžete: pánské horské elektrokolo Crussis e-Atland 7.4, dámské horské elektrokolo Crussis e-Guera 7.4, elektrokolo Altezza mrs 2019.

TEPfactor hra Boyard v Chotilsku s ubytováním

TEPfactor hra Boyard v Chotilsku s ubytováním

Zažijte na vlastní kůži napínavou týmovou hru TEPfactor! Prověříte týmového ducha a prožijete hodiny plné zábavy i adrenalinu, potrápíte mozkovny a trochu se zapotíte. V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2-5 hráčů). Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Pirátský poklad je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly.

2-hodinový kurz ferraty v Moravském krasu

2-hodinový kurz ferraty v Moravském krasu

Pod dohledem certifikovaného instruktora si osvojíte techniky lezení, rozestupy, míjení, přijištění, bezpečné slanění a pomoc při výstupu přes obtížné úseky za pomoci lana a jednoduchých uzlů. V úvodní teoretické části kurzu vás instruktor seznámí se základním vybavením na ferraty, jak se bezpečně pohybovat ve vysokohorském terénu, jak se orientovat v protokolech zajištěných cest, apod. Praxe probíhá v nádherném přírodním areálu v samém srdci Moravského krasu.

Lezení na Via Ferrata Hluboká

Lezení na Via Ferrata Hluboká

Nedaleko plavecké a vorařské obce Purkarec nad řekou Vltavou nově vznikla Via Ferrata Hluboká, která je vhodná i pro začínající lezce bez předchozích horolezeckých zkušeností (mírně strmý skalní terén). Via Ferrata je přístupná také z řeky, a to díky molu, de můžete zaparkovat s vaším člunem nebo paddleboardem. Pokud se vydáte po cyklostezce Hluboká-Purkarec, určitě nepřehlédnete označení přístupových cest.

Tvořivý den u Fábuly v Kamenici nad Lipou

Tvořivý den u Fábuly v Kamenici nad Lipou

V Rodinném zábavním parku Fábula bude připraveno pro Vás i Vaše děti tvoření v dílnách formou workshopu, kdy se Vám věnuje lektor. Hotové výrobky si samozřejmě odnášíte domů. Dále Vás budou čekat rytíři, čerti, bílé paní i princezny. Také si můžete užít cestu za pokladem s živými pohádkovými bytostmi, království hlavolamů, obří společenské hry, divadelní představení a kulturní programy, zámecké bludiště nebo hru Tajemné šifrování.

Zapůjčení motorového člunu na Slapské přehradě

Zapůjčení motorového člunu na Slapské přehradě

Půjčte si motorový člun a brázděte klidné vody Slapské přehrady s větrem ve vlasech. Je jedno, jestli si chcete užít romantickou vyjížďku ve dvou nebo pořádný adrenalin s partou přátel. Prozkoumejte tajuplné zátoky, ke kterým se po souši jen tak nedostanete. Nástupní molo najdete v Nové i Staré Živohošti. Kromě samotné plavby a opalovačky na vodě je pro vás připraveno vodní bingo.

Pasažérem v BMP-1 v okolí Prahy

Pasažérem v BMP-1 v okolí Prahy

Zažijte vzrušení z jízdy obrněným vozidlem BMP-1, které pojede po nerovném terénu v jedné z největších bývalých sovětských základen bývalého Československa. Pokud bylo vždy vaším snem projet se tankem, máte jedinečnou příležitost stát se pasažérem. Jízda není příjemná, ale zažijete autentickou divokou jízdu. Jako bonus navštívíte vojenské muzeum, kde uvidíte rakety, tanky a další obrněná vozidla z období studené války.

Letní kurz inline bruslení na Lipně

Letní kurz inline bruslení na Lipně

Objev kouzlo inline bruslení zábavnou formou her a cvičení. Kurz je určen jak pro děti, tak i pro dospělé. Naučte se základy jízdy a brzdění v našem inline výukovém parku.

4 hodiny paintballu poblíž Prahy

4 hodiny paintballu poblíž Prahy

Pokud je vás více a chcete porovnat síly se svými kamarády nebo kolegy, pak paintball je tou pravou volbou. Paintball je adrenalinová hra, která posiluje týmového ducha a vyžaduje rychlá rozhodnutí v napjatých situacích. Existuje mnoho herních scénářů, z nichž je nejoblíbenější "Capture the flag". Na herním poli, které je velké jako fotbalový stadion, je vaším cílem ukrást soupeřovu vlajku a zároveň ubránit tu svou.

Na paddleboardu a koloběžce Českým Švýcarskem

Na paddleboardu a koloběžce Českým Švýcarskem

Na širokém a klidném Labi se paddleboard naučíte ovládat a rovnou se na něm vydáte na výlet majestátním labským kaňonem s výhledy na okolní pískovcové stěny Českého Švýcarska. Proud vás bude příjemně unášet celé 2 hodiny. Potom vyměníte prkno za koloběžku a vydáte se po oblíbené Labské cyklostezce zpět podél řeky do města Děčína. Objevte nádhery skalního města z vodní hladiny i plošiny tolik oblíbené koloběžky.

Adrenalinové kombo ve Špindlerově Mlýně

Adrenalinové kombo ve Špindlerově Mlýně

Objevte intenzivní zážitek plný adrenalinu pod dohledem našich zkušených instruktorů na jedné z nejvyšších houpaček v Evropě. Dále Vás čeká jízda zip line jejíž 120 metrů dlouhé lano je zavěšeno ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Lanová stěna pod dohledem zkušených instruktorů prověří Vaši obratnost a motorické dovednosti. Na závěr Vás z centra Špindlerova Mlýna vyvezeme nahoru ke Špindlerově boudě, kde Vám zapůjčíme koloběžku s helmou.

Jednodenní výlet v okolí Českého Krumlova

Jednodenní výlet v okolí Českého Krumlova

Na úvod od nás obdržíte mapy s popisky míst. Rádi vám doporučíme, co můžete v navštívené lokalitě navštívit, ale pro co se rozhodnete je zcela na vás. Na každém místě budete mít dost volného času pro jakoukoliv aktivitu. Někdo raději relaxuje procházkou v přírodě, někdo se raději nechá provést zámkem. Cílem našeho jednodenního výletu je pomoci vám objevit co možná nejvíce v krátkém čase a bez velké námahy! Vlastníme pohodlné minibusy, takže se nemusíte obávat žádných davů.

Jízda na bobové dráze v Praze

Jízda na bobové dráze v Praze

Zpestřete si den adrenalinovým zážitkem a užijte si divokou jízdu na bobové dráze v Praze. Po zážitku si můžete s přáteli porovnat časy nad občerstvením v krásné restauraci s výhledem na Prahu. Vyzvedneme vás a dopravíme přímo k bobové dráze. Budete mít 5 jízd na dráze o délce 780 m s nejvyšší zaznamenanou rychlostí 62 km/h a 360° zatáčkami.

Úniková hra Poltergeist

Úniková hra Poltergeist

V 70. letech 20. století zkoumal mezinárodní vědecký tým jevy souhrnně označované jako “Poltergeist”. Jednalo se o zvláštní paranormální úkazy, které se projevovaly například telekinetickými jevy, výkyvy elektromagnetického pole, výpadky elektřiny atd. Bylo zjištěno, že se tyto jevy objevují především v blízkosti určitého senzibilního typu osob a ty byly následně podrobeny testování. Máte odvahu nahlédnout dovnitř komplexu a získat tak důkaz o pečlivě střeženém vědeckém experimentu?

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, postřižinské pivo a plavba lodí

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, postřižinské pivo a plavba lodí

Barokní zámek Jaroměřice nad Rokytnou se řadí mezi nejnavštěvovanější památky Vysočiny. Původně se jednalo o středověkou tvrz, do barokní podoby byla přestavěna v 18. století, za vlády rodu Questenberků, kdy byl zároveň centrem kulturního života. V rámci zájezdu budete moci ochutnat pravé postřižinské pivo a poobědvat v místní restauraci. Závěrem vás čeká plavba po Dalešické přehradě.

Úniková hra Noemova archa v pražské ZOO

Úniková hra Noemova archa v pražské ZOO

Zahrajte si unikátní venkovní hru v krásném prostředí pražské ZOO. Během hry, která netradičním způsobem propojuje svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů, se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit nejednu hádanku a dojít zdárně až ke konci s co nejvíce body. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Nejlehčí varianta hry je určena pro rodiny s dětmi (od 5ti let).

Úniková hra Legenda o Golemovi v Praze

Úniková hra Legenda o Golemovi v Praze

Golem je největší magická legenda Prahy. Sledujte jeho kroky, dozvíte se o pražských synagogách a ponoříte se do tajemství židovského mysticismu. S pomocí naší mobilní aplikaci objevte krásu a bohatou historii židovské čtvrti v Praze a získejte šanci vidět, jaký byl pro Židy v této době život. Naše venkovní úniková hra je plná výzev s úkoly, hádanek a šifer. Hra je vhodná pro začátečníky nebo rodiny s dětmi.

1-hodinová projížďka Prahou na e-skútru s průvodcem

1-hodinová projížďka Prahou na e-skútru s průvodcem

Naše projížďka začíná v samém srdci staré Prahy, na malém náměstí zvaném Ovocný trh. Po setkání s průvodcem začnete objevovat krásné ulice staré Prahy a její památky, jako je slavný Karlův most nebo úžasná stavba „Tančící dům“, známá také jako „Ginger and Fred“. Těšit se můžete na rozhlednu Petřín, sestru Eiffelovy věže.

Úniková hra Futurento v Praze

Úniková hra Futurento v Praze

Venku zuří apokalypsa! Dejte dohromady tým a přijďte společně s FUTURENTEM obnovit svět. Čeká Vás jak adrenalin, tak zábavné úkoly. Nebudou chybět ani šifry, či vědomostní úkoly. Zažijte to nejlepší ze světových her a užijte si kopec zábavy v jedinečném zábavním centru v Praze. Celou hrou Vás bude provázet náš chytrý telefon, kterým budete sbírat body, otevírat dveře od místností či vyvolávat různé výzvy mezi sebou.

Lezení v pražském lanovém centru

Lezení v pražském lanovém centru

Zažijte adrenalinové dobrodružství v lanovém centru v Praze. Po úvodní instruktáži vyzkoušíte své dovednosti a nakonec si užijete skok ze 7 metrů.

Úniková hra Asasín v Praze

Úniková hra Asasín v Praze

Staň se na několik hodin asasínem, členem tajemného cechu zabijáků a vydej se splnit svůj nejnebezpečnější úkol v životě. Ocitneš se ve středověké Praze roku 1588 a vkročíš mezi nelítostné hrdlořezy, nebezpečné zbrojnoše a tajemné alchymisty. Započatý závod s časem otestuje tvoji bystrost, hbitost, logické uvažování a orientaci. Buď to zvládneš nebo zemřeš! Středověká Praha není nic pro slabé povahy.

Via Ferrata v Děčíně

Via Ferrata v Děčíně

Zažijte dobrodružnou Via Ferratu přímo v centru města Děčína a kochejte se výhledem na městská panoramata a místní ZOO z výšky sta metrů. Čeká vás procházka po železné cestě a úzkých chodníčcích, zatímco budete bezpečně připevnění na ocelové lano a pod dohledem zkušených instruktorů. Cestou pokoříte traverzy i několik strmých výšvihů Pastýřské stěny. A jako bonus na závěr od instruktorů získáte diplom o zdolání své první Via Ferraty.

Via Ferrata v Slánské hoře

Via Ferrata v Slánské hoře

Via Ferrata v přírodní památce Slánská hora v přímé blízkosti města Slaný je ideálním zážitkem pro všechny, které baví adrenalinové zážitky v přírodě a zdolávání skutečných překážek! Naučíte se oblékat ferratový set a dozvíte se, jak se správně pohybovat po připravených stezkách v zákoutích Slanské hory. Čekají vás lanové mosty, hladké skály i přechod po kovových lanech.

Venkovní úniková hra: Výlet do budoucnosti za pivem

Venkovní úniková hra: Výlet do budoucnosti za pivem

Vydejte se s námi na dobrodružnou toulku po pražských hospůdkách a malých, „inkognito“ pivovarech. Čekají na vás zapeklité úkoly, které je nutno vyřešit co nejrychleji a nejpřesněji, aby vás nechytila kontrola z ministerstva průmyslu. Střední obtížnost je určena pro začínající, nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří i po pár pivech umí zapojit mozek. Díky možnostem nápověd se podaří do cíle dorazit opravdu každému!

Venkovní úniková hra: Po kapkách zločinu

Venkovní úniková hra: Po kapkách zločinu

Po měsíci znovu nadešel čas vaší tradiční dámské jízdy po pražských vinárnách. Jenže jedna z kamarádek bez omluvy nedorazí, a navíc nebere telefon. Mrazit vás z toho začne až poté, co pod stolem najdete její mobil. Pátrání po zmizelé kamarádce vás zavede do neprozkoumaných, ale o to krásnějších pražských vináren, kde ochutnáte lahodná vína, vyluštíte záhadné úkoly a osvojíte si správnou vinařskou etiketu.

Speleo ferrata v Moravském krasu

Speleo ferrata v Moravském krasu

Prověřte svoji odvahu a fyzickou kondici v jediné podzemní speleo ferratě v České republice. Zdolejte až 40 metrů hlubokou zajištěnou jeskynní trasu plnou průlezů, tunelů a propastí. Po odborné instruktáži se vydáte po lanovém žebříku do průrvy jeskyně a pod dohledem zkušeného instruktora zdoláte všechny přírodní podzemní překážky. Připravte se, že rozměr nejužšího místa trasy je 35 x 61 cm. Na dně propasti objevíte ukryté jezírko.

Střelecký program Start v Praze

Střelecký program Start v Praze

Zažijte hodinu na střelnici v Praze se zkušeným instruktorem a vyzkoušejte střelecký program Start. Naučte se zacházet s pistolí CZ 75 Kadet a puškou Smith and Wesson a zkuste zasáhnout cíl na vzdálenost 25 m. Střelba je možná bez zbrojního průkazu, a to pod dohledem instruktora s dlouholetou praxí. Zapůjčíme vám ochranné brýle a chrániče sluchu. Po dobu střelby pod dohledem zkušeného instruktora budete na střelnici jen vy.

Venkovní úniková hra Prokletí Vyšehradu

Venkovní úniková hra Prokletí Vyšehradu

Dva bratři vyráží na Vyšehrad. Našli zprávy s nevysvětlitelnými jevy. Jeden z nich je mrtvý. Byla to sebevražda? Odhalte tajemství příběhu a zjistěte, co se stalo! Vyřešte úkoly, hádanky a stopy, které vás dovedou až k cíli, vše musíte stihnout za 3 hodiny. Chcete to ještě zábavnější? Vydejte se v noci! Stáhněte si mobilní aplikaci, zahrajte si sami nebo pozvěte přátele a vydejte se na dobrodružství.

Originální středověká večeře v Praze

Originální středověká večeře v Praze

Náš luxusní minibus vás vyzvedne z hotelu a zavede vás pod Pražský hrad. V hospodě, která byla otevřena již ve 14. století, se ocitnete v dobách středověku se všemi jeho jedinečnými detaily. Obsluha v historických kostýmech vám nabídne vynikající tříchodové menu, zatímco vy můžete sledovat ohňovou show, šermíře, žongléry a krásné tanečnice za doprovodu historické hudby.

Pronájem motorové lodi s kapitánem na Lipně

Pronájem motorové lodi s kapitánem na Lipně

Pronajměte si motorový člun Angelo a užijte si soukromou vyhlídkovou plavbu po lipenské přehradě podle svých představ. Loď je celkem pro 5 osob včetně kapitána, půjčovné zahrnuje pohonné hmoty. Člun je opatřen motorem o výkonu 13 PS. Je vhodný pro rodinný výlet a na přídi se můžete pohodlně natáhnout, opalovat se, anebo při prudkém slunci či dešti se ukrýt pod bimini top.

Fotografický kurz noční Prahy

Fotografický kurz noční Prahy

Začneme 45 minutovou teorií kde probereme nejdůležitější základní pojmy jako ISO, clona, čas, ostření, korekce expozice, kompozice atd. Poté se vydáme do ulic magické noční Prahy a během tři a čtvrt hodiny fotografování pořídíme společně nádherné snímky. Naučíme se základně nastavit digitální fotoaparát, tak aby byly noční snímky dechberoucí a probereme na co si dát pozor.

Flyboarding v Praze

Flyboarding v Praze

Do České republiky dostal první flyboard Francouz Cyril Bourdon, pod jehož vedením kurz probíhá. Ovládaní flyboardu je velice jednoduché. Flyboard je prkno s tryskami, které máte pevně připevněné na nohou. Do trysek proudí voda z vodního skútru, který je s flyboardem spojen 18metrovou hadicí. Pro zkušené není problém létat v 10 metrové výšce, nicméně jako delfín si zaskáče opravdu každý. Je to snadné a určitě se vám to bude líbit!

Kurz landkitingu v Praze

Kurz landkitingu v Praze

Chcete se naučit kitovat, ale nevíte jak začít? Tento úvodní dvouhodinový seznamovací kurz je rozhodně tím pravým startem. Landkiting nebyl nikdy jednodušší. Není se čeho bát, po celou dobu budete pod dohledem zkušeného instruktora. Kurz trvá 2 hodiny + půl hodiny individuálně. Na 1 kite je vždy dvojice.

Středně obtížná úniková hra Noemova archa v pražské ZOO

Středně obtížná úniková hra Noemova archa v pražské ZOO

Během hry, která propojuje svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů, se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit hádanky a dojít zdárně až ke konci s co nejvíce body. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Střední obtížnost hry si skvěle užije skupina začínajících, nebo středně pokročilých hráčů.

Středověká hostina s rytíři, žongléry a hudbou

Středověká hostina s rytíři, žongléry a hudbou

Zažijte středověkou hostinu a pochutnejte si na bohaté tradiční české večeři o 5 chodech. U jídla vás budou bavit rytíři, žongléři, hudebníci i břišní tanečnice a na závěr si užijete ohňovou show s polykači ohně. Jednotné menu zahrnuje předkrm, polévku, 2 hlavní jídla včetně příloh a salátu a dezert. Na výběr je i varianta bez vepřového masa nebo vegetariánská. Neomezená konzumace nápojů zahrnuje také pivo.

Hon na predátora u Prahy

Hon na predátora u Prahy

Scénář paintballové hry je založen na příběhu filmu Predátor. Vy, jako klient, se k nám přidáte spolu s ostatními k lovu predátorů. Tým organizátorů převezme roli mimozemských tvorů s maskami. Hráči jsou rozděleni do dvou týmů, které mají ve scénáři vlastní roli. Každý tým dostane jednoho organizátora, který není jen vypravěč, ale také pomáhá organizovat skupinu, protože spolupráce je nezbytná pro úspěch v této hře.

Paintball se scénářem u Benešova

Paintball se scénářem u Benešova

Nic nemůže lidi spojit lépe než trochu napětí a konkurence v neobvyklé atmosféře. Budete muset spolupracovat, strategicky plánovat, abyste vyhráli. Nabízíme několik scénářů, díky kterým se můžete cítit například jako americký voják v Mogadishu během scénáře Black Hawk Down. Nebo můžete vyzkoušet své dovednosti v řadě dalších rolí jako jsou Big Bank Robbery, Black Hawk Down, Tři králové, Counter Strike, S.W.A.T. nebo Call of Duty.

Jízda v BMP a střelba z AK-47 nedaleko Prahy

Jízda v BMP a střelba z AK-47 nedaleko Prahy

Užijte si kombinaci řízení a střelby. Skočte na palubu BMP-1 a představte si, že jdete do akce. Střílení z legendární AK-47 bude pro vás nezapomenutelným zážitkem. Kalašnikov byl vyroben ve stovkách milionů. Mnoho zemí přijalo AK-47 za svoji standardní zbraň a dodnes se používá. Váš den zakončíte návštěvou vojenského muzea, kde uvidíte celou řadu vojenských vozidel a zbraní, včetně tanků T-34, T-55, T-72, obrněných transportérů OT-64 a sovětský raketový nosič.

Kurz příbřežní plavby na moři

Kurz příbřežní plavby na moři

Toto rozšíření průkazu vám umožní plavit se s motorovým člunem či na vodním skútru i na moři. Pokud plánujete využít nové dovednosti na moři, pak budete moci jezdit na lodi do vzdálenosti skoro dva kilometry od břehu. Zabýváme se legislativou, která platí pro námořní plavbu, takzvanou vyhláškou COLREG. K získání tohoto rozšíření je potřeba složit teoretickou zkoušku na Státní plavební správě a není nutná žádná praktická příprava.

TOP adrenalinové kombo ve Špindlerově Mlýně

TOP adrenalinové kombo ve Špindlerově Mlýně

Čeká Vás jízda zip line jejíž 120 metrů dlouhé lano je zavěšeno ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Při slaňování na přehradě Labská ve Špindlerově Mlýně se naučíte používat základní slaňovací techniky. Dále si užijete 10 km sjezd na silniční koloběžce od Špindlerovy boudy do centra Špindlerova Mlýna. Lezecká lanová síť následně prověří Vaši obratnost a motorické dovednosti. Zakončete den lezeckou stěnou a střelbou sportovními luky.

Folklórní večer s neomezenými nápoji

Folklórní večer s neomezenými nápoji

Náš autobus vás vyzvedne z hotelu a zaveze do stylové české restaurace. Zde si můžete pochutnat na tradiční české kuchyni s neomezenou konzumaci piva a vína, zatímco vás cimbálová kapela bude bavit svoji tradičnou folklórní hudbou. Po dokončení programu vás odvezeme zpět do vašeho hotelu.

Kurz rybolovu pro děti v Bečově nad Teplou

Kurz rybolovu pro děti v Bečově nad Teplou

Vezměte děti do přírody a užijte si společně strávený čas během zábavného rybářského kurzu. Rybaření je atraktivní koníček, při kterém se děti naučí samostatnosti, budou blíže poznávat přírodu a rozvíjet manuální zručnost. V našich rybnících si společně nalovíme spoustu ryb. Veškeré rybářské vybavení včetně návnad pro vás připravíme a vy se můžete už jen těšit na pořádný úlovek! Kurz probíhá v soukromém areálu, tudíž nemusíte řešit žádné oprávnění pro lov ryb.

Úniková hra: Po stopách korunovačních klenotů

Úniková hra: Po stopách korunovačních klenotů

Podíváte se třeba na Staroměstské náměstí, Karlův most, k Národnímu divadlu či do samotného srdce Prahy na Pražský hrad. Vaše cesta nebude procházka růžovou zahradou. Budete se muset utkat s davy, které vám budou chtít zhatit vaše plány. Díky možnostem nápověd se však podaří do cíle dorazit každému. Je jen na vás, kolik nápověd vyčerpáte a jak dobrým týmem se stanete. Střední varianta je vhodná pro začínající, nebo středně pokročilé únikovkáře.

Plavba na kajaku po Sázavě z Prahy

Plavba na kajaku po Sázavě z Prahy

Během 16kilometrové trasy na řece Sázavě překonáte 7 jezů a některé úžasné peřeje (úroveň WWI – WWII). Hlavním důvodem, proč se plavit na kajaku právě zde, je ohromující příroda podél řeky. Během druhé části plavby protéká řeka malebným údolím. Břeh řeky je posetý stylovými chatkami ve stylu „divokého západu“. Můžeme vám zaručit, že se do této romantické oblasti okamžitě zamilujete.

Plavba po Vltavě s ochutnávkou vína

Plavba po Vltavě s ochutnávkou vína

Potěšte se krásným výhledem - proplujeme kolem šumných jezů řeky Vltavy, přes kterou se klene majestátní Karlův most s nepřehlédnutelným panoramatem Pražského hradu nebo Čertovkou se zachovaným Velkopřevorským mlýnem. Během plavby ochutnáme pečlivě vybraná kvalitní vína z českých a moravských vinařství od šumivého až po červené. Doprovodí vás naše zkušená posádka – říční kapitánka Ema a milovník vín Andrej.

Obtížná úniková hra: Výlet do budoucnosti za pivem

Obtížná úniková hra: Výlet do budoucnosti za pivem

Vydejte se s námi na dobrodružnou toulku po pražských hospůdkách a malých, „inkognito“ pivovarech. Čekají na vás zapeklité úkoly, které je nutno vyřešit co nejrychleji a nejpřesněji, aby vás nechytila kontrola z ministerstva průmyslu. Těžká varianta této hry je vhodná pro zkušené únikovkáře, kteří mají rádi výzvy. Po pár pivech už to přemýšlení zkrátka není nejjednodušší. Díky možnostem nápověd se podaří do cíle dorazit opravdu každému!

Králem říše pohádek u Fábuly

Králem říše pohádek u Fábuly

V pohádkové říši Fábula Vás čekají rytíři, čerti, bílé paní i princezny! Můžete se také těšit na focení v kostýmech. Aby Vám nevyhládlo bude pro Vás připraveno občerstvení v hodnotě 200,-Kč na osobu. Závěrem proběhne slavnostní korunovace Vaší rodiny. Po celý den Vám bude k dispozici vlastní kašpárek, který zabaví Vaše děti v případě, že si budete chtít chvilku odpočinout.

Privátní vyhlídková plavba na Lipně

Privátní vyhlídková plavba na Lipně

Zveme vás na palubu luxusního člunu Bayliner DB 210, ve kterém může cestovat až osm osob včetně kapitána. Člun je osazen motorem 150 PS a ve svém segmentu představuje nejvyšší možné pohodlí. Můžete ležet a opalovat se na přídi, nebo se pohodlně usadit na sedačce vedle kapitána. Vzhledem k té nádheře všude kolem, jistě omluvíte, že si poplujeme v klidu ve výtlačné plavbě, abychom se okolím lipenské přehrady mohli dostatečně pokochat.

Fotografický kurz v ZOO Brno

Fotografický kurz v ZOO Brno

Zúčastněte se kurzu fotografování zvířat v ZOO. Kurz je určen pro začátečníky i středně pokročilé fotografy, kteří se chtějí zdokonalit. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Podíváme se na efektivní nastavení fotoaparátu, jak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete, jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Fotografický kurz v ZOO Praha

Fotografický kurz v ZOO Praha

Zúčastněte se kurzu fotografování zvířat v ZOO. Kurz je určen pro začátečníky i středně pokročilé fotografy, kteří se chtějí zdokonalit. Vysvětlíme si jak na správnou kompozici, základní pojmy jako ISO, clona, čas či typy ostření. Mrkneme na efektivní nastavení fotoaparátu, jak fotit zvířata za sklem či mřížemi, vnímání scény kterou fotografujete, jak se vypořádat s rušivými prvky nebo na co si při fotografování dávat pozor.

Noční rafting v Českém Krumlově

Noční rafting v Českém Krumlově

Užijte si atmosféru nočního Krumlova z řeky. Tma jako v ranci, nasvícené Krumlovské památky a Vltava bez vodáků. To na vás čeká při tomto přibližně 70minutovém výletu na raftu. Ideální netradiční aktivita pro dobrodruhy i romantiky. Uvidíte to nejlepší, co Vám může noční Krumlov nabídnout a to navíc z řeky. V případě zájmu Vás můžeme na start a z cíle přiblížit našimi auty.

Armádní výcvik nedaleko Prahy pro 8 osob

Armádní výcvik nedaleko Prahy pro 8 osob

Armádní výcvikový program vás naučí základy života každého vojáka. To, co zažijete závisí na náladě vašeho velitele. Věřte nám, že se rozhodně nudit nebudete. Během cvičení se zapotíte, zažijete chemický útok, naučíte metodiku první pomoci a naučíte se střílet. Zažijete jízdu v obrněném transportéru. Pokud toto cvičení přežijete, ukážeme vám vojenské muzeum, kde budete obdivovat vojenská vozidla a zbraně.

Výlet na čtyřkolkách do Podkrkonoší

Výlet na čtyřkolkách do Podkrkonoší

Díky desetileté zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší jsme pro vás připravili trasu dlouhou cca 60 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co Vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří vám pomohou. Výlet organizujeme od jara do podzimu, respektive v závislosti na sněhových podmínkách.

Hodinová jízda na čtyřkolce nedaleko Prahy

Hodinová jízda na čtyřkolce nedaleko Prahy

Pokud máte rádi ten pocit, když vaše tělo ovládá adrenalin, přijďte se svými přáteli do naší off-roadové arény, kde si můžete vyzkoušet hodinové dobrodružství na čtyřkolkách. Jedna hodina je dostatek času, abyste zvládnuli vozidla a jeli na hranici jejich možností. Budete mít příležitost testovat jejich sílu a hbitost napříč okruhem, kde jsou prašné stezky, pole, kopce, vpusti a blátivé břehy.

Celodenní lezení po skalách na Vysočině

Celodenní lezení po skalách na Vysočině

Díky zkušeným instruktorům přizpůsobíme náročnost kurzu tak, aby skalní města Vysočiny mohl dokonale poznat každý z vás. Lezci začátečníci se naučí úplným základům, seznámí se s lezeckým vybavením a dozví se, jaké jsou základní techniky lezení. Pokročilé lezce čekají mimo naučení technik komunikace mezi horolezci a bezpečného jištění, také možnost zdolávat složitější trasy.

Celodenní plavba na kanoi po Sázavě z Prahy

Celodenní plavba na kanoi po Sázavě z Prahy

Během plavby na kanoi budeme objevovat krásnou přírodu kolem řeky Sázavy a užívat si den strávený na této romantické řece. Na cestu se vydáme vyhlídkovým vlakem přímo z hlavního nádraží v Praze. Před plavbou se posilníme obědem v příjemné restauraci v Žampachu. Pak nás čeká nejpozoruhodnější část řeky Sázavy. Sjezd trasy o délce 6,5 km nám zabere zhruba 2-3 hodiny pádlování. Tento výlet je vhodný i pro úplné začátečníky!

Úniková hra V zakletí času

Úniková hra V zakletí času

Zahrajte si unikátní venkovní únikovou hru v krásném prostředí pražských uliček. Sestavte tým a vydejte se spolu za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města. Střední varianta je vhodná pro začínající, nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří rádi zapojí mozkové závity a nerozhodí je ani neustálý časový posun skrz všechna časová pásma. Díky systému nápověd dokončí hru opravdu každý.

Kurz slaňování u obce Rabí

Kurz slaňování u obce Rabí

Okolí bývalého vápencového lomu zvaného Čímické jezírko přímo vybízí k horolezeckým aktivitám. Během našeho kurzu slaňování a základních lanových technik do výšky 35m si osvojíte teoretické znalosti, které následně využijete v praxi.

Paintball ve venkovní aréně

Paintball ve venkovní aréně

Užijte si skvělé odpoledne s přáteli na bitevním poli. Vezmeme vás do jedinečné paintballové arény s reálnými budovami. Vyzvedneme vás a dopravíme přímo na místo akce. Můžete si vybrat ze 3 herních scénářů: získat protivníkovu vlajku (buď je ve hře jediná vlajka, nebo mají vlaku oba týmy), vyřadit ze hry všechny protivníky, nebo zasáhnout velitele soupeřícího týmu.

Kurz přežití v Českém středohoří

Kurz přežití v Českém středohoří

Kurz "Přežití v horách" je vhodný pro všechny muže a ženy, kteří vyhledávají dobrodružství a chtějí se naučit, jak se bezpečně pohybovat v horském terénu. Na co se můžete těšit? Úvod do problematiky, teorie přežití, technika lezení, záchrana a zdravověda, nouzové slanění, laviny. Naučíte se také jak si rychle postavit bivak a jak se pohybovat bezpečně na Via Ferratě.

Vyhlídkový fotolet nad Českým rájem

Vyhlídkový fotolet nad Českým rájem

Vydejte se s námi objevovat krásy Českého ráje z výšky.V našem letadlovém parku naleznete několik druhů letadel, od malých dvoumístných pro začínající piloty po špičkové vybavené dvoumotorové letadla vhodné pro soukromé lety po celé Evropě. Jsme hrdi na naše letadla a na péči, kterou jim věnujeme.

Powerkiting s instruktorem

Powerkiting s instruktorem

Dopřejte si 3hodinový trénink kitingu s profesionálním instruktorem. Ovládněte sílu větru a užívejte si skvělý adrenalinový sport na čerstvém vzduchu. Vyzvedneme vás a dopravíme na místo tréninku. Nejdřív se seznámíte s teorií kitingu a pak se pustíme do tréninku. Vyzkoušíte si vypouštění a přistávání s asistencí i samostatně. Pochopíte klíčové techniky a osvojíte si bezpečné řízení. Pak už si jen budete užívat krásu letu.

Jednodenní kurz landkitingu v Praze

Jednodenní kurz landkitingu v Praze

Pojďte si vyzkoušet landkiting - ovládání draka ze země! Během jednodenního kurzu se pod dohledem zkušeného instruktora naučíte, jak dát kite nahoru a dolů, jak ho ovládat a manipulovat s ním v závislosti na změnách větru. Vyzkoušíte si starty i přistání a ukážeme vám, jak využít síly a regulovat výkon.Všechny části techniky si po osvojení ihned vyzkoušíte a budete je trénovat, pilovat, vylepšovat.

Jednodenní kurz landkitingu v Brně

Jednodenní kurz landkitingu v Brně

Pojďte si vyzkoušet landkiting - ovládání draka ze země! Během jednodenního kurzu se pod dohledem zkušeného instruktora naučíte, jak dát kite nahoru a dolů, jak ho ovládat a manipulovat s ním v závislosti na změnách větru. Vyzkoušíte si starty i přistání a ukážeme vám, jak využít síly a regulovat výkon.Všechny části techniky si po osvojení ihned vyzkoušíte a budete je trénovat, pilovat, vylepšovat.

Jednodenní kurz landkitingu v Ostravě

Jednodenní kurz landkitingu v Ostravě

Pojďte si vyzkoušet landkiting - ovládání draka ze země! Během jednodenního kurzu se pod dohledem zkušeného instruktora naučíte, jak dát kite nahoru a dolů, jak ho ovládat a manipulovat s ním v závislosti na změnách větru. Vyzkoušíte si starty i přistání a ukážeme vám, jak využít síly a regulovat výkon.Všechny části techniky si po osvojení ihned vyzkoušíte a budete je trénovat, pilovat, vylepšovat.

Obtížna úniková hra: Po stopách korunovačních klenotů

Obtížna úniková hra: Po stopách korunovačních klenotů

Podíváte se třeba na Staroměstské náměstí, Karlův most, k Národnímu divadlu či do samotného srdce Prahy na Pražský hrad. Vaše cesta nebude procházka růžovou zahradou. Budete se muset utkat s davy, které vám budou chtít zhatit vaše plány. Díky možnostem nápověd se však podaří do cíle dorazit každému. Je jen na vás, kolik nápověd vyčerpáte a jak dobrým týmem se stanete.

Let nad Točníkem s pilotáží ultralightu

Let nad Točníkem s pilotáží ultralightu

Proleťte se nad Točníkem jako pilot ultralightu. Náš zážitkový výlet kombinuje vyhlídkový let s pilotáží ultralightu Racek. Staňte se na chvíli pilotem a kochejte se krásou české krajiny z ptačí perspektivy! Budete sedět na sedadle pilota a mít letadlo sami pod kontrolou. Užijete si start, manévrování ve vzduchu a také pocit z hladkého přistání. Let bude přizpůsobený vašim schopnostem.

Obtížná úniková hra V zakletí času

Obtížná úniková hra V zakletí času

Zahrajte si unikátní venkovní únikovou hru v krásném prostředí pražských uliček. Sestavte tým a vydejte se spolu za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města. Obtížnou variantu hry doporučujeme zkušenějším únikovkářům, kteří se nezaleknou záludných úkolů a přitom je nerozhodí ani neustálý časový posun skrz všechna časová pásma. Díky systému nápověd dokončí hru opravdu každý.

Kurz šnorchlování v Podolí

Kurz šnorchlování v Podolí

Setkáme se na dvou lekcích v plaveckém stadionu v Podolí. Čeká vás vždy 20 minut teorie a 50 minut plavání. Seznámíme vás s výbavou pro šnorchlování, ideální plaveckou technikou, efektivním zanořením, vyrovnání tlaku ve středouší tak, abyste se mohli potápět hlouběji. Vyzkoušíme dechová cvičení, která vám umožní být pod vodou déle. Vše směřujeme k tomu, abyste si šnorchlování na dovolené co nejlépe užili a přivezli si super zážitky.

Zapůjčení elektrokoloběžek na den ve Špindlerově Mlýně

Zapůjčení elektrokoloběžek na den ve Špindlerově Mlýně

Na elektrické koloběžce Hugo Goo máte k dispozici dojezd až 85 km čistě na elektřinu. Pokud se budete i odrážet, dojezd je ještě větší a vy tak můžete objevovat Špindlerův Mlýn a jeho široké okolí během celodenních výletů. A nejedná se o žádnou "brzdu", elektrický motor má téměř třetinový výkon ve srovnání s běžnými osobními automobily! Stylovým a moderním způsobem tak prozkoumejte vrcholky hor, kam se dostanete bez námahy.

Vyhlídkový fotolet nad hradem Bezděz a Máchovým jezerem

Vyhlídkový fotolet nad hradem Bezděz a Máchovým jezerem

Vydejte se s námi objevovat krásy dvou z nejromantičtějších míst České republiky z výšky. V našem letadlovém parku naleznete několik druhů letadel, od malých dvoumístných pro začínající piloty, po špičkové vybavené dvoumotorové letadla vhodné pro soukromé lety po celé Evropě. Jsme hrdi na naše letadla a na péči, kterou jim věnujeme.

Návštěva včelí farmy s výrobou svíček

Návštěva včelí farmy s výrobou svíček

Objevte, čím žije jedinečná včelí farma, kde se vyrábí med, přírodní kosmetika a kde si můžete dopřát třeba také medovou masáž. Sledujte fascinující život včel zblízka v proskleném úle. Oblékněte si včelařský oblek a prozkoumejte nářadí, s kterým včelař pracuje, a jednotlivé části úlu. V období trubců si dokonce můžete trubce „pochovat“. Ochutnejte ručně a s láskou vyráběné včelí produkty a vyrobte si vlastní svíčky ze včelího vosku.

Kurz přežití v krušnohorské nebo českomoravské přírodě

Kurz přežití v krušnohorské nebo českomoravské přírodě

Uděláme z vás Ramba za jeden den! Naučíme se rozdělat oheň za pomocí křesadla i to jak správně vyrobit luk. Procvičíme lukostřelbu a pokusíme se něco dobrého ulovit k obědu. Dozvíme se něco o metabolických procesech a obranných mechanizmech našeho těla při hypotermii. Otestujeme netradiční stravu, ukážeme si slaňovací techniku zavnou "dülfer" a projdeme si taky pravidla první pomoci.

4 hodiny extrémního paddleboardingu

4 hodiny extrémního paddleboardingu

Myslíte si, že SUP je jen rekreační aktivita? To v Praze určitě neplatí! Během této aktivity se dozvíte, že s řekou nemůžete bojovat, ale můžete si z ní udělat vlastní hřiště. Pociťte tu neuvěřitelnou sílu vody pod svým prknem a naučte se, jak prkno navigovat a udržet rovnováhu. Váš instruktor, který je členem SUP týmu na divoké vodě, je připraven vám tento sport představit se vším všudy.

Úniková hra Pevnost Boyard

Úniková hra Pevnost Boyard

Pamatujete si na televizní únikovou hru Pevnost Boyard odehrávající se v izolované pevnosti? Otestujte své vlastní limity. Vyzvedneme vás a dopravíme soukromým vozidlem na místo hry (asi 45 min od Prahy). Tady strávíte 2 hodiny a vyzkoušíte svou psychickou odolnost, trpělivost i mozek. Po hře si s přáteli užijete vychlazené pivo.

Via ferrata Vodní brána

Via ferrata Vodní brána

Nemusíte být trénovaným horolezcem a přesto si můžete užít vzrušující lezení na skalách v krásné přírodě. Via ferrata Vodní brána je skvělou cvičnou ferratou nacházející se v okolí města Semily. Jedná se o výstup dlouhý asi 110 metrů s převýšením 75 metrů nad údolím řeky Jizery. Obtížnost ferraty je mírně těžká (B) s pár středně těžkými úseky (C).

Úniková hra Král pašeráků u Sokolova

Úniková hra Král pašeráků u Sokolova

V roce 1899 ve vesnici Oloví vypukl požár. Mladý myslivec Johann spolu s ostatními obyvateli běžel na pomoc, když zaslechl sténání z rozbořené kůlny. Z trosek vytáhl staršího zraněného muže, který mu daroval zlatý prsten pod podmínkou, ať o něm nikomu neříká, a rychle se odbelhal pryč. Když se znovu setkali, nabídl Walter Johannovi lákavý přivýdělek. Začali spolu pašovat zboží do Německa. Jednou se však nepohodli a Johann prý Waltera smrtelně zranil. Jeho tělo ani pašované zlato se však nikdy nenašly.

Závod v elektrických motokárách v Praze

Závod v elektrických motokárách v Praze

Láká vás závodění v motokárách? Vyzvedneme vás a dopravíme přímo do arény, kde si užijete 2 jízdy v nastavitelných elektrických motokárách pro dospělé. Dráha je vybavena zvýšenou terasou pro diváky a velkým LED displejem s časomírou, která vás nastartuje, abyste zajeli svůj nejlepší čas. Nejrychlejší z vás dostane nabídku závodit ve speciální závodní motokáře, se kterou můžete zajet ještě lepší čas a konkurovat nejlepším závodníkům na trati.

Úniková hra Kingdom Come

Úniková hra Kingdom Come

Tato jedinečná hra je postavená na reáliích a mechanikách realistické české počítačové hry z období středověku Kingdom Come: Deliverance. Maximálně 30 hráčů bude rozděleno do pěti týmů po 2 až 6 hráčích, které se vydají na epické dobrodružství založené na mechanismech únikové hry, avšak s volností pohybu po rozsáhlých prostorách autentické středověké tvrze Malešov s přilehlými pozemky. Díky autentické atmosféře zcela zapomenete na okolní svět.

Jízda v BMP a paintball

Jízda v BMP a paintball

Naskočte na palubu BMP-1 a představte si, že jdete do akce. Úroveň adrenalinu vzroste, jak pojedete přes hrbolatý terén. Dokážete si představit, jak se cítí vojáci během boje. Dostanete se na místo Alfa, kde se ocitnete uprostřed rychlé a zuřivé paintballové potyčky. Příštích několik hodin strávíte bojem s přáteli nebo kolegy. Na konci dne si můžete vychutnat prohlídku našeho vojenského muzea, kde uvidíte celou řadu vojenských vozidel a zbraní.

Workshop chladové terapie

Workshop chladové terapie

Během našeho kurzu se naučíte praktické metody, které můžete využívat ke zlepšení svého zdraví, imunity, spokojenosti se sebou samým nebo pro lepší výsledky ve sportu a také duševní práci (soustředění). Chladová terapie vám pomůže být lepší verzí sebe sama každý den! Na workshopu neklademe specifické nároky na výkon nebo předchozí zkušenosti, takže zúčastnit se může i naprostý začátečník. Navíc cvičení probíhá budete pod vedením zkušeného instruktora.

Workshop vědomého dechu

Workshop vědomého dechu

Co všechno workshop vědomého dechu obsahuje? Projdeme společně postupnými kroky k zlepšení kvality dechu. Rozcvičíme se, uděláme základní dechovou diagnostiku a na jejím základě budeme cvičit funkční dechové vzorce, stejně jako dech pro aktivaci a uklidnění, které můžete využít kdykoliv, když budete potřebovat. Díky vědomé práci s dechem získáte více energie přes den, snížíte hladinu stresu, posílíte svoje soustředění a spánek.

Prohlídka pražského podzemí s plavbou lodí

Prohlídka pražského podzemí s plavbou lodí

Prozkoumejte pražské podzemí a prohlédněte si část tohoto velkolepého města, která zůstává mnohým schovaná. Je to jedinečný zážitek pro celou rodinu. Vyzvedneme vás a vezmeme na místo, kde sestoupíme do podzemí na hodinovou komentovanou prohlídku. Poté se vydáme na plavbu v jedné z nádrží, které jsou umístěné pod zemí.

Ponor na zkoušku v Praze

Ponor na zkoušku v Praze

Můžete si vybrat zda zvolíte ponor v bazénu v plaveckém stadionu Podolí nebo na volné vodě v lomu Bořená Hora u Štětkovic. Instruktor vám sestaví výstroj a pomůže s oblečením do neoprénu a dalších součástí. Při bezpečnostním školení vám řekne jasná a jednoduchá pravidla ponoru, tj. jak vše bude pod hladinou probíhat. Dalších 30 minut vás uvede do tajů života pod hladinou. Záleží pak už jen na vašich pocitech a schopnostech.

Úniková hra Emigrace z Československa

Úniková hra Emigrace z Československa

Zažijte na vlastní kůži, jaký asi byl útěk přes hranice v roce 1948. Tento napínavý příběh zažila řada lidí, kteří se v letech 1948–50 po komunistickém převratu rozhodli opustit Československo směřující nenávratně na 40letou cestu ruského totalitního satelitu. Vydali se na cestu za svobodou. A co vy? Svěříte svůj život průvodci, kterého jste kontaktovali? Co když je to špicl? Co když zabloudíte? Na mobil a GPS se tentokrát spoléhat nemůžete.

Úniková hra Záchranná akce v Sokolově

Úniková hra Záchranná akce v Sokolově

Zažijte venkovní únikovou hru v rychlém tempu. Staňte se členem záchranného týmu a zorganizujte bleskovou záchrannou akci. Čas i prostředky jsou omezené. Umíte se rychle rozhodovat? A zorganizovat svůj tým? Přijeďte si užít čas s rodinou nebo stmelit tým na čerstvém vzduchu a naučit se praktické dovednosti pro život. Bude to zábava, na kterou budete rádi vzpomínat.

Úniková hra Tajná mise v Sokolově

Úniková hra Tajná mise v Sokolově

Máte rádi tajemství? Fascinují vás tajní agenti? V této venkovní únikové hře si na jednoho můžete zahrát. Ztratil se nanejvýš důležitý předmět a národní hrdost je ohrožena. Tajné služby selhaly. Ani pomoc z Dálného východu nepřinesla řešení. Pusťte se se svým neohroženým týmem do pátrání, splňte úkoly na cestě a překonejte všechny překážky. Vyřešte záhadu a staňte se nejlepším tajným agentem.

Úniková hra Král pašeráků pro 3-4 osoby

Úniková hra Král pašeráků pro 3-4 osoby

V roce 1899 ve vesnici Oloví vypukl požár. Mladý myslivec Johann spolu s ostatními obyvateli běžel na pomoc, když zaslechl sténání z rozbořené kůlny. Z trosek vytáhl staršího zraněného muže, který mu daroval zlatý prsten pod podmínkou, ať o něm nikomu neříká, a rychle se odbelhal pryč. Když se znovu setkali, nabídl Walter Johannovi lákavý přivýdělek. Začali spolu pašovat zboží do Německa. Jednou se však nepohodli a Johann prý Waltera smrtelně zranil. Jeho tělo ani pašované zlato se však nikdy nenašly.

Zdraví a komfort v srdci Karlových Varů

Zdraví a komfort v srdci Karlových Varů

Spa Hotel Schlosspark se nachází v samém srdci Karlových Varů v bezprostřední blízkosti slavného kostela svaté Máří Magdalény a pramene Vřídlo. Díky svému vysokému standardu služeb a vybavení se pyšní klasifikací 4* Superior a zařadil se tak mezi několik málo hotelů v Karlových Varech, které tento status vlastní. Čekají zde na vás krásné a prostorné pokoje, hotelový bazén s protiproudem a restaurace s terasou a výhledem přímo na lázeňskou zónu.

Šest dní na Loučkách v Krušných Horách

Šest dní na Loučkách v Krušných Horách

Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Blízké Krušné hory nabízejí ideální možnosti letní turistiky, zimních sportů a cykloturistiky. V blízkosti najdete golfové hřiště, hipodrom, bazén, autodrom, zámek v Duchcově, klášter v Oseku a další kulturní památky.

Romantika na hradě Vildštejn s degustací vín

Romantika na hradě Vildštejn s degustací vín

Hrad Vildštejn (Wildstein) se nachází severně od Chebu na západní straně stejnojmenného městečka (dnes Skalná), jen 8 km od Františkových Lázní. První písemná zmínka o hradu pochází z roku 1225. Hradní budova je dnes celá zrekonstruována. Je v ní muzeum hradu, středověká hodovna, královský sál, původní část hradu – románská kaple a muzeum hasičské techniky.

Pobyt plný zábavy v Jizerských Horách

Pobyt plný zábavy v Jizerských Horách

Zábavní a společenský komplex Centrum BABYLON se nachází v Liberci, který je pro svoji neobyčejnou nabídku služeb označován jako ČESKÝ INNSBRUCK. Polyfunkční areál, ve kterém najdete téměř vše pro zábavu a relaxaci, se rozkládá na ploše přes 30 000 m2.

Pobyt plný zábavy v Jizerských Horách v sezóně

Pobyt plný zábavy v Jizerských Horách v sezóně

Zábavní a společenský komplex Centrum BABYLON se nachází v Liberci, který je pro svoji neobyčejnou nabídku služeb označován jako ČESKÝ INNSBRUCK. Polyfunkční areál, ve kterém najdete téměř vše pro zábavu a relaxaci, se rozkládá na ploše přes 30 000 m2.

Relax pobyt v "Americe"

Relax pobyt v "Americe"

Interhotel America**** je situován v klidové zóně na úpatí Píseckých hor, v městské části Amerika, cca 15 min chůze od historického centra města Písku. Tyto dva aspekty - lesy a jméno čtvrti, daly i jméno projektu hotelu - "Parník America plující mořem píseckých lesů".

Dovolená v centru luxusu a historie

Dovolená v centru luxusu a historie

Hotel Růže ***** je jeden z nejlepších 5-hvězdičkových hotelů v jižních Čechách. Jedná se o jednu z nejstarších a nejlépe dochovaných staveb v Českém Krumlově, hotel se nachází v bývalé Jezuitské koleji ze 16. století v jedinečném historickém centru města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Unikátní prostředí hotelu Vás oslní: pokoje jsou zařízeny s důrazem na komfort a jednotlivé detaily - klenby, stropy, unikátní fresky a malby jsou autentickou součástí hotelu.

Prodloužený víkend na Zadově

Prodloužený víkend na Zadově

Sporthotel Olympia****, který prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí, leží v centru šumavského lyžařského areálu Zadov-Churáňov, téměř na vrcholu Churáňovského hřebene ve výšce 1080 m n. m. Je tedy dobrým strategickým místem pro cyklisty, pěší turisty a milovníky wellness.

Kouzelná Šumava

Kouzelná Šumava

Stylový Parkhotel Kašperské Hory stojící na místě bývalého pivovaru v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití.

Vzhůru do metropole českého západu

Vzhůru do metropole českého západu

Hotel Parkhotel Plzeň se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města. Plzeň má mnoho možností pro volnočasové aktivity např. pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovarské muzeum, Historické podzemí, rovněž tak je dobrou výchozí pozicí pro výlety do Prahy, Karlových Varů, Mariánských Lázní a do NP Šumava.

Relax na břehu Lipna

Relax na břehu Lipna

Hotel Resort Relax *** je situován v turisticky atraktivní oblasti, na břehu přehrady Lipno. Dolní Vltavice je místní část obce Černá v Pošumaví a nachází se na levém břehu Lipna. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky, vodních sportů, pěší turistiky, přírody, místních tradic a historie. Lipensko je ideální pro klidnou dovolenou uprostřed krásné přírody, aktivní dovolenou na kolech a zážitkovou až adrenalinovou dovolenou díky zajímavé nabídce aktivit.

Luxusní wellness v Mariánských Lázních

Luxusní wellness v Mariánských Lázních

OREA Spa Hotel Palace Zvon Mariánské Lázně stojí v centru Mariánských Lázní, naproti kolonádě a Zpívající fontáně. V hotelu je 126 pokojů, část pokojů skýtá výhled na lázeňskou kolonádu. Současná podoba hotelového komplexu vznikla propojením hotelů Palace a Zvon v roce 2006.

Zůstaňte věčně mladí

Zůstaňte věčně mladí

Tento luxusní lázeňský komplex se nachází v těsné blízkosti zázračných léčivých pramenů, centru společenského, obchodního a kulturního života Karlových Varů. Jedná se o luxusní a moderní ubytování v centru, s vlastním bazénem a Wellness centrem.

Jíst a spát jako kníže

Jíst a spát jako kníže

Chtěli byste se cítit jako chrabrý rytíř nebo urozená dáma ze středověku? Ve SPA & WELLNESS hotelu ZÁMEK LUŽEC**** můžete strávit nezapomenutelné dny dovolené. Hotel stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem relaxačních a wellness programů. Hotel se nachází v obci Lužec, 14 km od Karlových Varů, směrem na Nejdek.

Nevšední všední dny v lázních Bělohrad

Nevšední všední dny v lázních Bělohrad

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový hotel obklopený čistou přírodou v podhůří Krkonoš. Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad. Čerpá z více než 130leté lázeňské tradice a představuje skvělou příležitost pro regeneraci těla i mysli.

Relax & wellness v Luhačovicích

Relax & wellness v Luhačovicích

Luxusní čtyřhvězdičkový ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

Antistresový pobyt ve Františkových Lázních

Antistresový pobyt ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou. V okolí lázeňského hotelu se postupně buduje odpočinkový areál. V areálu se nachází minizoo, kde mohou hosté sledovat daňky, muflony a pštrosy ve společné přírodní oboře. V blízkosti rozhledna Salingburg. Ideální místo pro strávení ideální rodinné dovolené.

Relax v Orsinu na břehu Lipna

Relax v Orsinu na břehu Lipna

Resort Orsino leží na břehu Lipenské přehrady, jedná se o komplex čtyř samostatných budov. Areál se nachází nedaleko obce Horní Planá, v poklidné části, a je obklopený přírodou. V blízkosti je Národní park Šumava, který skýtá nepřeberné množství výletů a vyžití, stejně tak jako Lipno je rájem pro milovníky turistiky, cykloturistiky, rybaření, in-line bruslí, Nordic Walking je zde velké množství turisticky atraktivních cílů (hrady, zámky, muzea, přírodní zajímavosti,aj). Zde se prostě nudit nebudete.

Letní relax v Orsinu na břehu Lipna

Letní relax v Orsinu na břehu Lipna

Resort Orsino leží na břehu Lipenské přehrady, jedná se o komplex čtyř samostatných budov. Areál se nachází nedaleko obce Horní Planá, v poklidné části, a je obklopený přírodou. V blízkosti je Národní park Šumava, který skýtá nepřeberné množství výletů a vyžití, stejně tak jako Lipno je rájem pro milovníky turistiky, cykloturistiky, rybaření, in-line bruslí, Nordic Walking je zde velké množství turisticky atraktivních cílů (hrady, zámky, muzea, přírodní zajímavosti,aj). Zde se prostě nudit nebudete.

Létní dovolená kousek od Brněnské přehrady

Létní dovolená kousek od Brněnské přehrady

Hotel Atlantis leží kousek od Brněnské přehrady v obci Rozdrojovice, cca 10 km od centra města Brna. Hotel má krásnou velkou zahradu se spoustou možných aktivit. Ideální místo pro skvělou dovolenou.

Léto s wellness v Černém Dole v Krknoších

Léto s wellness v Černém Dole v Krknoších

Rodinný hotelový komplex se nachází v srdci východních Krkonoš na poklidném místě na samé hranici Krkonošského národního parku. Ideální poloha hotelu láká k celoročním aktivitám: Janské Lázně (6 km), Pec pod Sněžkou (20 km), Špindlerův Mlýn (28 km).

Aktivní léto s rodinou v Janských Lázních v Krkonoších

Aktivní léto s rodinou v Janských Lázních v Krkonoších

Nenápadná stavba SkiResort hotelu Omnia**** se nachází v lázeňském městě - Janských Lázní v blízkosti nástupní stanice lanovky na Černou horu, která je skvělým nástupním místem pro hřebenové turistické nebo cyklistické trasy. V létě je to ideální místo na aktivní rodinnou dovolenou (sjezd na horské koloběžce, dětský park Kabinka s bungee trampolínami, nejvýše položenou lezeckou stěnou, lodičkami a šlapacími kárami na Černé hoře, interaktivní naučná stezka Herní krajiny Pecka ve Velké Úpě, Stezka korunami stromů, Safari parku ve Dvoře Králové) aj.

V Peci nejste za "pecí"

V Peci nejste za "pecí"

Hotel Hvězda leží v Peci pod Sněžkou, která patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Hotel Hvězda prošel v roce 2019 modernizací tak, aby splňoval vaše očekávání pro ideální rodinnou dovolenou. V Peci pod Sněžkou se rozhodně nudit nebudete, čeká na Vás zde plno aktivit, turistických stezek, cyklostezek a zážitků.

Na skok pod harrachovský můstek

Na skok pod harrachovský můstek

Hotel je situován na úpatí Čertovy hory asi 300 m od centra Harrachova přímo u sjezdovky a skokanských můstků. V okolí mnoho zajímavostí - Mumlavský vodopád, sklárna s muzeem, lesnické a lyžařské muzeum, exkurze do bývalých dolů, turistický vláček, letní bobová dráha aj.

Wellness & Relax v Krušných horách

Wellness & Relax v Krušných horách

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** najdete v krásné přírodě Krušných hor, uprostřed lesů na místě zvaném Místo, pod zříceninou hradu Hasištejn. Leží cca 10 km východně od Chomutova a 14 km od hraničního přechodu s Německem Hora Sv. Šebestiána. Je ideální pro ty, co hledají klid pro odpočinek, tak pro aktivní sportovce a rodiny s dětmi. Okolí nabízí širokou síť cyklistických, turistických i běžkařských tras. V blízkosti - Zooprak Chomutov, zřícenina hradu Hasištejn aj.

Boží relax na Božím Daru

Boží relax na Božím Daru

Hotel Praha se nachází v obci Boží Dar, na státní hranici s Německem, v sedle mezi horou Klínovec, který je se svou výškou 1.244 m.n.m. nejvyšší horou Krušných hor, a horou Božídarský Špičák. Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a v současnosti je Boží Dar jedním z významných středisek zimních sportů. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní krajinou.

Ideální dovolená na břehu jezera v malebném Krušnohoří

Ideální dovolená na břehu jezera v malebném Krušnohoří

Hotel s bohatou nabídkou služeb se nachází v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlových Varů. Hotel s krásnou zahradou je obklopen lesy a krásnou přírodou Krušných hor.

Relax víkend v pohodě na Pohode

Relax víkend v pohodě na Pohode

Rekonsruovaný hotel je situován v klidné části Luhačovic Pozlovice, nedaleko známé Pozlovické přehrady a letního koupaliště Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda s mnoha minerálními prameny (např. Vincentka, Aloiska aj. - pitná kúra) je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze. Tato poloha je ideální z hlediska klidné relaxace mimo hlavní luhačovické dopravní tahy a také z pohledu bezpečnosti dospělých i dětských návštěvníků Luhačovic.

Relax pro každého v Karlových Varech

Relax pro každého v Karlových Varech

ASTORIA Hotel & Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními prameny. ASTORIA Hotel & Medical Spa je oprávněným licenčním uživatelem ochranné známky, která garantuje používání minerální vody i při poskytování léčebných procedur. Indikace: onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruchy látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Relaxace: odpočinek, antistresový program, procházky a poznávání.

Pohodový odpočinek s originálními procedurami

Pohodový odpočinek s originálními procedurami

Hotel BAhenec leží ve Slezských Beskydech cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu , který je vhodný pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety a také pro rodiny s dětmi. Pro nemotorizované klienty zajištění dopravy. Hotel leží v klidném lesním prostředí cca 7 km nad Pískem s krásným výhledem na okolní krajinu.

Týdenní relax v Mariánských Lázních

Týdenní relax v Mariánských Lázních

Hotel DaVinci je nově zrekonstruovaná vila z 19. století na okraji centra Mariánských lázní, necelých 500 m od Ferdinandova a Rudolfova pramene - dvou z šesti nejvýznamnějších pramenů v této oblasti.

Wellness víkend ve Františkových lázních

Wellness víkend ve Františkových lázních

Spa & Kur Hotel Harvey leží v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Františkovy Lázně jsou malé lázeňské město ležící v Karlovarském kraji v okrese Cheb v nadmořské výšce 442 m. a zachovaly si dodnes ráz lázeňského města z přelomu 19. a 20. století. Spa & Kur Hotel Harvey je místem, které právem budí pozornost. V decentním prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy na Vás čeká prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu, léčebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím Vaší fyzické i duševní relaxace.

Relaxační program u Krakonoše

Relaxační program u Krakonoše

Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, kabinkové lanovky, jízdárny, dančí obory, rozhledny Hamelika a známého parku miniatur Boheminium. Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde vyvěrá mnoho léčivých minerálních pramenů. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.